Zaregistrujte se a získejte na další objednávky slevy dle vašeho uskutečněného nákupu! Více v obchodních podmínkách https://www.lucyyv.cz/obchodni-podminky/

Pamlskový hlavolam Tumble Small

“Válej a koulej”
Připrav se na pořádnou honičku za pamlskovým pokladem ! Treat tumble bude dlouho odolávat, ale pamlsky z něj nakonec dostaneš všechny do jednoho! Tohle je nejzajímavější koule, jakou jsi kdy kutálel, ať jsi jorkšír nebo jack russell, staroušek nebo mlaďoch, tahle hračka tě jen tak neomrzí!

ihned k odeslání (1 ks)
Kód: 1351
Značka: Nina Ottosson
259 Kč 214,05 Kč bez DPH
Kategorie: Lízací podložky a hlavolamy
Hmotnost: 0.1 kg
Pamlskový hlavolam TREAT TUMBLE SMALL
Úroveň náročnosti: Level 1
Velikost: Průměr 10,5 cm - vhodný pro malá plemena psů

Naplňte Treat tumble těmi nejoblíbenějšími granulkami nebo pamlsky vašeho mazlíčka, zatočte s nudou a nechte svého psa, aby procvičoval svoje tělo i mysl.

Zábavná koule, která rozdává pamlsky.
Nina Ottosson Treat tumble je perfektní pro odměňování a zabavení vašeho pejska. Stačí naplnit kouli nejoblíbenější mlskou vašeho parťáka a zábava může začít. Dejte psovi treat tumble a pozorujte, jak si s hlavolamem hraje a snaží se pamlsky vydolovat.

Procvičení těla i mysli
Hry a hlavolamy Nina Ottosson vyzívají vašeho psa k přemýšlení, jak se dostat k oblíbeným pochoutkám a tak zvyšují mentální stimulaci pejska pomocí zábavy a hry. Bojácným psům zvyšují sebevědomí a pomáhají relaxovat.

Level 1:
Hry označené symbolem Level 1 jsou vhodné pro všechny začínající psí hráče, kteří se ještě nesetkali s žádným psím hlavolamem a potřebují si natrénovat dovednosti nutné k odhalení pamlsků. Zároveň pejsky připravuje na překonání výzev, které přináší obtížnější hlavolamy.

Zábava na doma i na ven:
Treat tumhle je skvělá hračka pro psy, která se hodí jak na domácí zábavu tak řádění na zahradě! Pevný materiál a snadno omyvatelný povrch dělají z této hračky jasnou volbu do bytu i ven.

Kouzlo společné zábavy...
Hlavolamy od Niny Ottosson jsou vyvinuty tak, aby stimulovaly mozek vašeho psa. Naučte svého psího parťáka, jak hlavolam řešit, hrajte si a bavte se společně. Napovídání, chválení a opakované doplňování dobrot posílí váš společný vztah. Po celou dobu hry mějte pejska pod dozorem a nenechte ho hračku kousat. Do příští hry hlavolam schovejte.

Rychle uklizeno:
Naplňte hlavolam vlažnou mýdlovou vodou, promíchejte, důkladně vypláchněte čistu vodou a nechte úplně uschnout.. Znovu naplňte a další kolo zábavy může začít!

Proč jsou pamlskové hlavolamy od Niny Ottosson tak skvělé?
* zahání nudu a zabaví i hyperaktivní jedince
* omezují destruktivní chování a rozvíjí dovednosti vašeho psa
* stimulují k přemýšlení a soustředění, takže psa pozitivně unaví
* jsou zábavné pro všechny bez ohledu na plemeno a věk
* posilují vztah mezi páníčkem a psem
* jsou vyrobeny z bezpečných materiálů bez obsahu BPA, PVC a ftalátů

Hry je možné hrát se psem, kočkou, ale i s velkými papoušky, opičkami, pet prasátky apod. Zahraniční zoologické zahrady využívají s velkou oblibou pamlskové hlavolamy pro krmení různých zvířat a udržují je tak v lepší psychické pohodě.

Výrobce: Nina Ottosson

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: