Doručování v předvánočním čase se může protáhnout o několik dní, prosím počítejte s tím ! Vánoční balíčky POUZE DO 11. 12 !!! VŠECHNY OBJEDNÁVKY UDĚLANÉ POZDĚJI UŽ NEMUSÍ BÝT DO VÁNOC STIHNUTÉ!

Míček pro ničitele

Hledáte balónek, který váš pejsek hnedtak nerozkouše? Který ještě k tomu můžete házet i do vody, protože plave? Který má skvělé odrazové vlastnosti? Tak to je ten správný balónek pro Vás a vašeho pejska :) ...v barvách červená, žlutá, zelená, modrá a oranžová

Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
čekáme na dodání
Kód: 885/ZEL
Značka: Dogballs
329 Kč 271,90 Kč bez DPH
Kategorie: Hračky pro drsňáky
váha: 110 g
průměr: 6 cm
Míček pro ničitele (Barva Žlutá)
Akce Tip Výprodej

Vlastnosti míčků

  NEROZKOUSATELNÝ

Míček je díky své strukturní pevnosti téměř nerozkousatelný. Ostré zuby Vašeho psa míček nepoškodí ani při velkém tlaku daném skousnutím. Pokud však daný míček mechanicky poškodíte, tak je možné, že se stane rozkousateným.

 

  IDEÁLNÍ PRO MALÁ A STŘEDNÍ PLEMENA

Míček je primárně určen pro malá a střední plemena psů. Svou tvrdostí se hodí také pro největší rasy, ale hrozí zde vklouznutí míčku do krku. Vše je na odpovědnosti majitele psa. Míček je velikostně o cca 0,5 cm v průměru menší než tenisový míček. Skvěle se hodí například pro plemena typu - border teriér, jack russel teriér, parson russel teriér, border kolie, australský ovčák, kokršpaněl, atd. 

 

  ZDRAVOTNĚ NEZÁVADNÝ

Nabízené míčky jsou zdravotně nezávadné, protože jsou vyrobeny z přírodního kaučuku. Certifikaci o zdravotní nezávadnosti najdete >>>zde.

 

  LEHCE OMYVATELNÝ

Nezáleží na tom, zda Váš pejsek vyválí míček například v bahně či něčem jiném. S ohledem na povrch míčku, je možno jej vždy dokonale umýt a poté jej můžete opět a ihned použít i v interiéru vašeho domu bez nečistot.

 

  PLOVOUCÍ NA VODĚ

Díky své hustotě 0,94 g/cm3 se míček drží na povrchu jezer, rybníků, bazénů a ostatních vodách s klidnou hladinou. Míček ovšem nevyplave, pokud jej hodíte do splavu nebo silnějšího proudu vody.

 

  SKVĚLÉ ODRAZOVÉ VLASTNOSTI

Míček můžete používat všude,  kde si budete chtít se svým pejskem hrát. Lze jej použít na všechny povrchy, kde se při dopadu vždy skvěle odrazí a skáče.

 

 

  ČESKÝ PRODUKT

Míček je vyroben v České Republice. Pokud budou zásoby vyprodány, ihned doplňujeme sklady.

 

POVOLENÉ CHARAKTERISTIKY MÍČKŮ

Na míčku je umístěno logo; je povolen přetok v dělící rovině a je povolen výskyt drobných (nepatrných) skvrn v jiné barvě, než-li je Váš míček. Tohle drobné znečištění je způsobeno lisovacím procesem a především různou barevností, které naše firma nabízí. Míček je z přírodního kaučuku a je možné, že časem zteří, vlivem rozdílných teplot v různém časovém období.

UPOZORNĚNÍ

Průměr míčku je 6cm a u největších plemen může hrozit vklouznutí do krku, vše záleží na výchově a šikovnosti Vašeho psa.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: